درباره ما

مشاوره کسب وکار اگر براساس شناخت دقیق نقاط قوت و ضعف یک شرکت و همچنین فرصت و تهدیدهای محیطی یک کسب وکار انجام شود،می تواند موفقیت شما را تضمین کند.

آینده هر فردی به مسیر آموزشی و یادگیری او چه به صورت آکادمیک، مهارتی و یا بصورت تجربی  بستگی دارد.

نیاز انسان به راهنمایی و مشورت با دیگران در تصمیم گیری ، انتخاب و بکار گیری راه حلهای مناسب در زندگی بر کسی پوشیده نیست. خصوصا در شرایطی که فرد ناچار به انجام انتخابهای مهمی مانند برنامه ریزی کسب وکار، ادامه تحصی یا مهاجرت است. مسلما چنین مشاوره‌ها و راهنماییهایی کمک شایان توجهی در اقدامات درست و مناسب او خواهد داشت و از خطا رفتن راهها و تصمیمات انتخابی جلوگیری خواهد نمود.

بیشتر عدم موفقیتها ، شکست و در نیمه راه ماندنها ، ناشی از عدم داشتن اطلاعات کافی در زمینه موضوع و انجام انتخابهای نادرست است. از اینرو انجام مشاوره در زمینه‌های مختلف مثل مشاوره کسب وکار، مشاوره آموزشی و تحصیلی و مشاوره شغلی ازاهمیت فراوانی در رشد و توسه فردی و سازمانی برخوردار است.

خدمات ما

مشاوره کسب وکار

برای همه مدیران که نگاهی هوشمندانه به آینده شرکت و کسب وکار خود دارند، برنامه ریزی کسب وکار و اجرای دقیق برنامه ، از اهمیت بالایی برخوردار است. ما در این مسیر درکنار شما هستیم

دیجیتال مارکتینگ

کمتر صاحب کسب وکاری را پیدا می کنید که نخواهد از اینترنت، تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی برای توسعه کسب وکارش استفاده کند. ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می تواند تحول بزرگی در کسب درآمد باشند. ما در مسیر دیجیتالی شدن شما از طرح و ایده تا انتخاب پلتفرم مناسب دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت، دیجیتال برندینگ ، توسعه شبکه های اجتماعی ، تولید و مدیریت محتوا و تا دستیابی به موفقیت در کنار شما هستیم.

آموزش های تخصصی مدیریت و کسب وکار

آرزوی بسیاری از افراد این است که در یکی از بهترین دانشگاههای آموزش ببینند .ما با تعدادی از این دانشگاهها در داخل و خارج از ایران در زمینه آموزش رشته های مدیریت و کسب وکار DBA ، MBA و Post DBA همکاری می کنیم و این فرصت وجود دارد تا بتوانید در دانشگاههای معتبر بین المللی تحصیل کنید

برگزاری آموزشهای آنلاین

بسیاری از مدیران با توجه به مشغله کاری امکان حضور در کلاس های آموزشی را ندارند. ما برای دسترسی علاقمندان به آموزش های آنلاین با دانشگاهها و موسسات معتبری در ایران، انگلستان و آمریکا همکاری می کنیم.